3.11.17

"Droga do szczęścia" Emma Seppala

Cześć!
Pogoda za oknem nie nastraja zbyt pozytywnie , dlatego cieszę się, że mogę dzisiaj przyjść do Was z recenzją tak pozytywnej książki jaką jest "Droga do szczęścia" Emmy Seppala ;) 
Zapraszam do recenzji :)Okładka posiada skromną szatę graficzną . Moim zdaniem nie zaszkodziłoby gdyby była w żywszych kolorach i ogólnie bardziej przyciągała uwagę, chociaż wiem, że mało skomplikowana okładka to charakterystyczna cecha poradników ( chyba, że tylko jak na takie trafiam ). Temat książki o szczęściu jest zdecydowanie bardzo kuszącą propozycją dla wszystkich w dzisiejszych czasach, ponieważ nawet mając pieniądze, licznych znajomych na portalach społecznościowych czy choćby pracę możemy być bardzo nieszczęśliwi. Autorka przekonuje w niej, że prawdziwe szczęście powinniśmy znaleźć w sobie, dopiero wtedy osiągniemy spełnienie. W poradniku zawarte są również bardzo praktyczne porady jak szybko uporać się ze stresem i jak lepiej odpoczywać. Dlaczego nie powinniśmy gonić kariery i sukcesu za wszelką cenę ? Dlaczego osoby, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bardzo szczęśliwe mogą nagle zaskoczyć nas decyzją o samobójstwie? Na te pytania oraz wiele innych odpowiedzi znajdziecie właśnie w tej książce.
 Polecam ;) 
Tę książkę oraz wiele innych ciekawych propozycji na jesienne i zimowe wieczory znajdziecie w księgarni Zdrowepodejście.pl
 <!>

5 komentarzy:

  1. W sumie taka książka która wiele nas może nauczyć, a może nawet pomóc osobom które z pozoru są szczęśliwe a chciałyby np popełnić samobójstwo?

    OdpowiedzUsuń
  2. Współczesnego człowieka charakteryzuje niepohamowane dążenie do szczęścia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajna książka :) z chęcią po nią sięgnę

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu przekazujesz mi swoje dane osobowe, które są odpowiednio chronione i pozostają poufne. Twoje dane osobowe nie są i nie będą przekazywane innym podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody.

Copyright © 2016 Polka gotuje i się maluje , Blogger