8.6.15

WYNIKI MAJÓWKOWEGO KONKURSU :)

Hej kochani !
Dzisiaj szybciutki post z wynikami naszego konkursu :) Odpowiedzi były bardzo interesujące i ciężko nam było zdecydować kto zgarnie nagrodę :) Jedna odpowiedź jednak wyróżniła się na tyle,że postanowiłyśmy ją nagrodzić :)


Zwycięzcą jest:


Świat urody 
"Przede wszystkim zaczynam od swojego ciała, a raczej sylwetki.. Sylwetki, nad którą chcę popracować, aby właśnie latem bez obaw pokazać się nad morzem, nad jeziorem, na plaży w bikini. Aby móc się opalać, móc korzystać z tej pięknej pogody, jaka nas czeka. Nie zawsze jednak w pełni mi się to udaje, ale staram się i później cieszę każdym promykiem słońca, zachwycając się efektami. Po drugie dbam o swoje stopy, nogi. Kupuję także dobre kosmetyki, które ochronią moją skórę, włosy, które podkreślą moją opaleniznę oraz lekkie produkty do makijażu. Zawsze z wielką chęcią przygotowuje się do tej pory roku. Dlaczego? Ponieważ jednym słowem UWIELBIAM lato. :)"

Serdecznie gratulujemy :)
Już wysyłamy maila z prośbą o dane do wysyłki :)
Wszystkim innym uczestnikom bardzo dziękujemy, wkrótce na naszym blogu kolejny konkurs :)

Pozdrawiamy,
Jola i Justyna

12 komentarzy:

Dodając komentarz na blogu przekazujesz mi swoje dane osobowe, które są odpowiednio chronione i pozostają poufne. Twoje dane osobowe nie są i nie będą przekazywane innym podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody.

Copyright © 2016 Polka gotuje i się maluje , Blogger